Narzędzia

Narzędzia

Z pewnością każdy zdaje sobie sprawę, że praca na placach budowy, przy budowie dróg, mostów,...

Przedsiębiorstwa, a fundusze poręczeń kredytowych

Przedsiębiorstwa, a fundusze poręczeń kredytowych

  Każdy z nas posiada jakieś pasje i zainteresowania. Dla wielu z nas pasją może być własna...

Kraty pomostowe w Internecie

Kraty pomostowe w Internecie

W różnych miejscach i w różnych gałęziach przemysłu wykorzystuje się różnego rodzaju kraty...

Praca jako tłumacz

Praca jako tłumacz

Jeśli zastanawiamy się na wyborem zawodu jaki moglibyśmy uprawiać, na pewno jednym z pomysłów...

Kosmetyki Goldwell i Wella

Kosmetyki Goldwell i Wella

Trudno byłoby zapewne wyobrazić sobie współczesne życie bez Internetu. Dlaczego? Przede...

 • Narzędzia

  Narzędzia

 • Przedsiębiorstwa, a fundusze poręczeń kredytowych

  Przedsiębiorstwa, a fundusze poręczeń kredytowych

 • Kraty pomostowe w Internecie

  Kraty pomostowe w Internecie

 • Praca jako tłumacz

  Praca jako tłumacz

 • Kosmetyki Goldwell i Wella

  Kosmetyki Goldwell i Wella

Szybka randka Poznań - sposób na idealną randkę dla singla

 

Czym jest szybka randka i dlaczego warto wziąć w niej udział? Jeżeli jesteś singlem lub singieką z pewnością wiesz jak trudno odnaleźć wolną osobę, która podzielałaby twoje zainteresowanie i poglądy. Zdarza się często tak, że spotkanie z wymarzoną osobą okazuje się totalną klapą, a Ty znów jesteś załamana i samotnie spędzasz kolejne dni pragnąc spotkań z drugą osobą. Jeżeli ta sytuacja nie jest ci obca oznacza to, że szybkie randki są właśnie dla ciebie.

Szybka randka Poznań to nowatorski i coraz bardziej popularny sposób na poznanie ciekawych i inspirujących osób z twojej okolicy. Reguły szybkiej randki ustalono w Ameryce i streścić je można w następujący sposób. W jednym, ustalonym wcześniej lokalu spotyka się minimum 7 Pań i 7 Panów (maksimum 17 na 17).Panie siedzą przy swoich stolikach, a Panowie po kolei przysiadają się do danej pani na określony czas. Każda para rozmawia ze sobą około siedem minut (Jeżeli danego dnia jest duża liczba uczestników, ten czas może zostać skrócony do pięciu minut). Po odbyciu takiej rozmowy, osoby stwierdzają, czy chcą kontynuować daną znajomość.

Na formularzach, które każdy otrzymał przed rozpoczęciem szybkiej randki uczestnicy zaznaczają swoje „wybory”. Po zakończeniu imprezy, organizatorzy zbierają formularze i przekazują dane osobom, które się wzajemnie zaznaczyły.

Jak więc widać w ciągu jednego wieczora poznać możesz kilka interesujących osób. Szybka randka jest szybkim i tanim spotkaniem, a także w pełni bezpiecznym, ponieważ jeżeli nie chcesz poznać danej osoby, nie zdobędzie ona twoich danych ponieważ są one w pełni chronione przed osobami trzecimi. Otrzyma je jedynie osoba, która zainteresowała Ciebie i z którą pragniesz poznać bliżej. Szybka randka pozwala także uniknąć rozczarowań, ponieważ od razu poznajesz osobę, taką jaka jest a nie taką, na jaką mogłaby się kreować na portalu randkowym przez długie miesiące wzajemnego korespondowania przed spotkaniem. Szybka randka jest więc wspaniałą opcją dla osób świadomych siebie i nie chcących marnować czasu na bezsensowne relacje.