Narzędzia

Narzędzia

Z pewnością każdy zdaje sobie sprawę, że praca na placach budowy, przy budowie dróg, mostów,...

Przedsiębiorstwa, a fundusze poręczeń kredytowych

Przedsiębiorstwa, a fundusze poręczeń kredytowych

  Każdy z nas posiada jakieś pasje i zainteresowania. Dla wielu z nas pasją może być własna...

Kraty pomostowe w Internecie

Kraty pomostowe w Internecie

W różnych miejscach i w różnych gałęziach przemysłu wykorzystuje się różnego rodzaju kraty...

Praca jako tłumacz

Praca jako tłumacz

Jeśli zastanawiamy się na wyborem zawodu jaki moglibyśmy uprawiać, na pewno jednym z pomysłów...

Kosmetyki Goldwell i Wella

Kosmetyki Goldwell i Wella

Trudno byłoby zapewne wyobrazić sobie współczesne życie bez Internetu. Dlaczego? Przede...

 • Narzędzia

  Narzędzia

 • Przedsiębiorstwa, a fundusze poręczeń kredytowych

  Przedsiębiorstwa, a fundusze poręczeń kredytowych

 • Kraty pomostowe w Internecie

  Kraty pomostowe w Internecie

 • Praca jako tłumacz

  Praca jako tłumacz

 • Kosmetyki Goldwell i Wella

  Kosmetyki Goldwell i Wella

Kraty pomostowe w Internecie

kraty

W różnych miejscach i w różnych gałęziach przemysłu wykorzystuje się różnego rodzaju kraty pomostowe. Mogą służyć one między innymi jako schody, podjazdy dla wózków inwalidzkich i wózków dla dzieci, jako kładki dla pieszych, jako zabezpieczenia wejść do kanałów, jako ogrodzenia, jako ciągi komunikacyjne, jako pomosty suwnic.

 

Wiele firm oferujących swoim klientom kraty pomostowe prowadzi nie tylko placówki stacjonarne, ale działa także przez Internet. Na ich stronach internetowych możemy zobaczyć ich dokładną ofertę. Często oferowany towar podzielony jest na kraty standardowe, kraty prasowane, kraty nacinane (inaczej seratowane), a w sprzedaży dostępne są także uchwyty do mocowania wszystkich rodzajów krat (są to zazwyczaj uchwyty zwykłe, uniwersalne, hakowe, zamkowe).

Firmy zajmujące się produkcją i sprzedażą krat pomostowych często mają także bogatszą ofertę, poszerzoną na przykład o siatki zgrzewane, pręty, blachy, bramy, łańcuchy, tarcze ścierne i tak dalej. Aby złożyć zamówienie w firmie internetowej, zazwyczaj musimy zadzwonić pod podany na stronie numer telefonu, wysłać wiadomość mailową lub wypełnić formularz zamówienia umieszczony na stronie.

Przy zamówieniu podajemy, jaką ilość krat potrzebujemy, o jakich parametrach (długość, szerokość, grubość, kształt, wielkość i kształt oczek), z jakiego materiału i jakiego rodzaju. Jeżeli potrzebna jest nam krata pomostowa, która nie jest dostępna w obowiązującej ofercie danej firmy, zazwyczaj firma wykonuje ją dla nas na zamówienie. Możemy więc zamawiać kraty o niestandardowych wymiarach, o niestandardowej grubości, o nieregularnych kształtach czy o większej ognioodporności.

Firmy sprzedające kraty pomostowe przez Internet dowożą je w wyznaczone przez nas miejsce i zajmują się także ich montażem, zgodnie z naszym życzeniem. Przy dokonywaniu zakupu warto przejrzeć tabele obciążeń krat pomostowych, sprawdzić ich właściwości i zastosowanie, a w razie wątpliwości poprosić o pomoc przy zakupie specjalistę, który pracuje w wybranej przez nas firmie.